Büyülü Silah Statü

Büyülü Silah Statü

Büyülü silah statü hakkında bir makale sizlerle

Büyülü silah metin 2 oyunun’da çok farklı bir yere sahiptir, pek çok kişi nasıl oynanacağını bilmez , savaşçı,ninja gibi karakterlere nazaran daha zor bir karakterdir. büyülü silah sura güçlerini Skillerinden değil düz vuruşlarından alır. Genelde vs’lik serverler ‘de tercih edilen silahları triton,muharebe,zehir gibi silahlardır.Büyülü silah oynarken statü çok önemlidir.

Büyülü silahlarda aralarında ikiye ayrılır

  • SP STR VIT = kalan dex verilir
  • SP VİT DEX  = kalan str verilir

STR verenler vs DEX verenler  olarak ikiye ayrılır fakat DEX verenlerin sayısı bi hayli azdır ki bir pvp serverde dex veren birine denk gelmeniz çok az bir ihtimaldir.

Eğer STR veren büyülü silah statü yapacaksanız bi miktar hasar artışı olabilir çok aşırıya kaçan bir artış olmuyor en iyisi kendinizin deneyip görmenizdir.

Eğer DEX veren büyülü silah statü yapacaksanız da bildiğime göre dex verdiğiniz için defansınız bi hayli iyi oluyor istatistiklere yansımasa da slotların ve karakterlerin size daha az vurduğunu duymuştum. Bu şekilde artıları var ve vs de yere düşmüyorsunuz bu gibi artıları mevcuttur.

büyülü silah statü

Her karaktere karşı bir efsun dizilimi yapabilirsiniz eğer vs lik bir serverde başladıysanız olmazsa olmazınız biyolog görevleri  ve skilleri perfect master yapmanızdır. En çok vuran skill Büyüllü keskinlik olacaktır esas gücünüzün düz vuruşlar olduğunu unutmayın.

Genel olarak efsunların üstünden de bir geçelim

Zehir kılıcı > 50+ Ortalama > Zeka > Yarı insan > ölümsüz > güç  bu şekilde zehir ile hem farm yapabilirsiniz hem vs atabilirsiniz. Zehir kılıcının diğer silahlara göre bir avantajıda şudur büyülü silah vs büyülü silah kapışıyorlar diyelim ikiside birbirine büyü çözme skill’i attı karşınızdaki rakipte zehir olmadığında siz ortalamadan gelen ekstra bir güç ile vuracaksınız büyülü keskinlik sönmüş olacağından hasarlar karşılıklı çok fazla düşecek bu yüzden zehir’in ekstra bir avantajı oluyor yaklaşık 1 ile 1,5k arasında hasar artışınız olacağından rahat bir şekilde kesebilirsiniz.

Büyülü silah dezavantajına gelirsek tüm herkes genel olarak kılıç savunması yapmaktadır bu yüzden vuruşlarınız daha aza indirecektir. Fakat gerçekten bu karakteri oynamayı bilenler var ne yapıp ne edip server’in en iyisi olanlar genelde bu kişiler büyülü silah oynayıp inanılmaz hasarlar vurabilirler oyundan destek olarak ep , nesne market’den birşeyler almış kişilerdir.

Büyülü silah statü makalemiz bu kadardı diğer makalelerde görüşmek üzeri detaylı efsunlar sonraki makalelerde gelebilirler.

Büyülü Silah Statü” için bir yorum

  • Haziran 5, 2018 tarihinde, saat 10:13 pm
    Permalink

    büyülü silah statü rehberi sizlerle sorularınızı aşşağıya bırakabilirsiniz.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir