Metin2 Balık Botu

Metin2 Balık Botu

Metin 2 oyuncularının en çok sevdiği oyun özelliği ise oyunun realite kavramını diğer Mmo oyunlarına göre biraz daha kavramış olmasıydı. Metin2 Balık botu , Evliliğin yanı sıra at binme yetenekleri ve madencilik yeteneklerine zamanla sahip olan karakterler birde balıkçılık yeteneğine sahip oluyorlar. 30. seviyeden sonra olta kullanmaya başlayan bu karakterlerin tabii ki balık tutmasının da bir amacı var. Balıklar açıldıktan sonra onların içerisinden bazı istiridyeler çıkıyor. İstiridye bulunduktan sonra başlı başına tam bir değerli eşya iken birde onun içinden çıkan inciler daha da değerli oluyor. Mavi, Beyaz ve Kırmızı olarak çıkan inciler istiridyeyi de değerli yapıyor. Tabii ki istiridyeyi bulmak için balık tutmak şart. Aynı zamanda balık tutarken saç boyalarına rastlamanız da mümkün. En başta dediğimiz gibi Metin 2 oyununu en sevilen noktası olan realite burada da devreye giriyor. Bu kadar çok eşyanın denizden çıkması üzerine oyuncular balık tutma işine tam bir merak saldı. Peki bu balık tutma işi o kadar kolay oldu mu?

metin2 balik botu

Bazı püf noktaları olan balık tutma işi oldukça zor bir iş. Birçok oyuncu bu işi beceremediği gibi bu işten sıkılan birçok oyuncu da mevcut. Sıkılmalarının sebebi ise doğru zamanda basıp balığı almaları gerekmesi ve balık çıkana kadar bilgisayar başında bekliyor olmaları. Yani balık tutmak için neredeyse tüm gün boyunca bilgisayar başında bekleyen oyuncular vardı. Bu oyuncuları rahatlatan haber ise Metin2 Balık Botu adlı hileden geldi. Tam olarak bir hile olarak gösterilmese de yasal olmayan bir yapım olan Metin2 balık botu her şeyi sizin elinizden alarak kendisi yapıyor. Yeteri kadar yem ve zaman ayarı yaptığınızda o sizin için balıkları tutuyor. Eğer isterseniz tutulan her balığı açıyor ya da saklıyor. Gereksiz eşyaların atılmasını istediğiniz takdirde bu eşyaları atarak sizin envanterinizin dolmasını engelliyor. Bu sayede bot durmadan iş yapıyor ve bir sonraki bakışınızda birçok eşyayı size sunuyor.

Bu Yazımızda Metin2 balık botu hakkında konuştuk diğer yazılarımızda görüşmek üzeri bizi takipte kalın metin2 hakkında her şey burada…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir