Metin2 Bosslar

Metin2 Bosslar

Metin 2 oyununun hikayesinde geçtiği gibi dünyaya düşen metin taşları adeta hayvanları çılgına çevirdi. Bu hayvanlar insanları rahatsız etmeye başladı ve insanların arasından çıkan bazı kahramanlar bu hayvanlar ile savaşmaya başladı. Bu hayvanların yanı sıra neredeyse her 10 seviyede bir berilmiş olan Patron slotlar bulunmakta. Bu slotlar genelde öldürülmesi zor olan slotlardır. En başta oyun başladığımız köyde bulunan Scrofa, Bera, Tigris gibi patronlar yer alsa da aslında bunların önemsiz patronlar olduğunu sonradan anlamış oldu. Çünkü asıl büyük patronlar köylerin dışında bulunan vadilerde ve dağlarda yer alıyor. Ork Reisi ve Sarı Kaplan Hayaleti ile birlikte zorlaşmaya başlayan Metin2 Bosslar daha sonra daha farklı kişiliklere bürünüyor. 80. seviye üzeri olan Patron slotları öldürmek her ne kadar zor olursa olsun onlardan elde edilen eşyalar paha biçilemez değerdedir.

metin2 bosslar

Dokuz Kuyruk ve Kraliçe Örümceğinde arasında bulunduğu tür Metin2 Bosslar aslında orta derecede patron slotlardır. Bu slotlar 50. seviyeden yüksek bir seviyeye sahipse çok büyük kritik hasar verme şansına sahiptir. Aynı zamanda onları öldürmenin çok zor olmasının sebebi ise can yenilemeleridir. Büyük patronların neredeyse hepsi çok hızlı bir şekilde canını tekrar yenilemektedir. Bir patronu öldürmeye çalışırken defalarca ölmesine rağmen patronu öldüremeyen birçok oyuncu vardır. Ama oyuncular daha sonra bunun çözümünü de bulmuştur. Patronların zehirlendikten sonra can yenilemesi yapamadığını fark eden oyuncular arttırma kağıtları ile eşyalarına özellik eklemesi yapmaya başladılar. Özellikle kask kısmına gelen Zehirlenme Değişimi sayesinde patronları zehirleyerek onların can yenilemesi yapmasını engellemeye başladılar. Tabii ki bu zehir o kadar da uzun bir süre devam etmiyor.

Belirli bir zamanı olan zehirlenme süresi bitince zehir ortadan kalkıyor ve patronlar kaldığı yerden can yenilemesine devam ediyor. Patronlar öldükten sonra ise onlardan sandıklar yere düşüyor. Bu sandıkların içerisinden ise rastgele olarak yüksek seviye eşyalar elde ediliyor. Bu eşyaların arasında 70. seviye zırhlar ve silahlarda mevcut.

Yakında bosslar yerleri,bossların nerelerde çıkabileceği hakkında bir yazımız gelebilir bizi takip etmeye devam edin.

Metin2 Bosslar

Metin2 Rehber Ekibi – iyi oyunlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir