Metin2 Görevleri

Metin2 Görevleri

Metin2 görevleri, oyun içerisinde çeşitli karakterlerden aldığınız, XP puanınızı artırmak, level atlamak ve çeşitli ödüller almak için yapılmaktadır. Oyuna ilk başladığınız anda ekranın sol kenarında göreceğiniz görevler, sizi hem oyuna adapte etmeye hem de yönlendirmeye yöneliktir. Burada belirtilen görevleri yaparak oyunu tamamlamanız mümkündür. Ancak bazı görevler yapılması ve anlaşılması zor görevlerdir. Biz de Metin2 oyununda bulunan görevlerden bahsedecek ve sizi bilgilendirmeye çalışacağız.

metin2 görevleri

Görev Alma ve Yapma

Metin2 görevleri, yukarıda da bahsetmiş olduğumuz üzere ekranda belirtilen parşömen yolu ile size bildirilmektedir. At ile ilgili görev almak isterseniz, şehirdeki seyis karakterine giderek buradan görev alabilir, ‘Görev Kitabı’ düşürerek buradan da görev alabilirsiniz. Bunun dışında tercih edilen diğer bir yol da, oyun içerisinde NPC’yi açmak ve buradan görev çekmektir.

Görev yaparken hile kullanmanız durumunda, durum yöneticiler tarafından tespit edilebilir. Böyle bir durumda üyeliğiniz oyundan engellenmektedir. Dolayısı ile görevleri yaparken hile kullanmanızı önermiyoruz. İnternet üzerinde çeşitli forumlarda hangi görevin nasıl yapılacağını öğrenebileceğiniz gibi, doğrudan oyun içindeki yönlendirmeleri kullanarak da görevleri tamamlayabilirsiniz. Bütün görevleri yaparak oyun sonuna ulaşmak mümkündür. Oyunu PvP serverlar aracılığı ile takip etmek de görevleri hızlı bir şekilde yapmanıza yardımcı olabilmektedir.

Metin2 En Zor Görevler

Metin2 görevleri, level geçtikçe zorlaşmakta, kimi görevler başladığınız levelden 2 level dahi sonra dahi tamamlanamayabilmektedir. Oyuncuların zorlandığı görevleri incelediğimizde, birçok kişinin cevabı ‘Ork Dişi’ çıkabilir. Siyah orklardan ya da cesur siyah orklardan düşen bu dişler, oldukça zor düşebilmektedir. Tamamlanması oldukça uzun süren bu görevde dişleri düşürmek için yapmanız gereken oyun hızını 10 harekete düşürmek olacaktır. Bu görevi tamamlayabilmek için size yardımcı olabilir.

Metin2 Bingsu görevi de tamamlanması zor olan görevler arasında yer almaktadır. Bu görevi tamamlamak da oldukça uzun sürebilir. Oldukça zor olan bu görevde, sizden istenen buz parçalarını bulmak amaçtır. 62 levellik büyülü buzları keserek istenilen nesnelere ulaşabilir ve böylece görevi tamamlayabilirsiniz. Ancak bu leveli tamamlamak için şansa da ihtiyacınız olacağı kesin. İnternet sitelerinde ipuçları bulabilirsiniz.
Metin2 görevleri makalemiz burada son buldu yeni görev bilgileri ile devam edeceğiz takipte kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir