Metin2 Hackshield bypass

Metin2 Hackshield bypass

Metin2 Hackshield bypass geçiren hile ile beraberiz arkadaşlar. bu konuda unutmamanız gereken bir diğer mesele ise sadece Metin2 Hackshield bypass geçerdiği , yani svside olan serverler’de işe yaramayacaktır. Bildiğim kadarıyla bu hile Thehector kullanıcı adını kullanan bir kişi tarafından yapılmış kendisi bu tarzda bir kaç hile paylaşımında daha bulunmuştur. Takip etmeye devam ediyoruz ve kendisi bu hile için bir video da çekmiş , videoyu bu yazı altında bulabilirsiniz.

svside nedir ?

Metin2 Hackshield bypass üzerine çalışılmasının başlıca sebebi olan Svside bir süredir geçmesi bulunamayan , metin2 pvp serverler için biçilmiş kaftan olan serverdan hilesi koruyan bir yazılımdır. Hile yapımcılarını baya bir uğraştıran bu svside yazılımı yapımcısı tarafından 1 ip için 100 tl gibi bir fiyat ile satılmaktadır. Oyunu sunucu üzerinden korumaya yarayan bu yazılım panel üzerinden yönetilmekte olup tüm dünya çapına satılmaktadır Türkiye haricinde ispanya , italya , almanya , suudi arabistan gibi ülkelerde ki server sahipleride bu yazılımı alıp kullanmaktadır.

Hackshield nedir ?

Metin2 Hackshield bypass bu konumuzda geçen ana noktadaki server koruması olan hackshield yakın zamanda çok güzel işler başaran bir koruma yazılımı idi fakat tahtını svside ye kaptıran bu yazılım yakın zamanda bypass gibi işlemler görmeye başladı ve yazılımcılar tarafından açıkları bulundu. %99 civarında hile engelleme özelliği sunan bu korumayı da yakın zamanda bypass ederek hileleri geçirenler oldu bu nedenle svside şu an iyi bir konumda olmaktadır. Dayz hackshield

 

Metin2 Hackshield bypass

Ana konumuza dönersek Metin2 Hackshield bypass hakkında biraz daha açıklamada bulunup özelliklerine bakalım. Bypass edilerek cheat engine tarzı programların kullanımını size sunuyor , normalde metin2 açıldığı an kapanması gereken cheat engine bypass programı sayesinde kapanmıyor ve size cheat engine ile oyunla oynayabilmenizi sağlıyor. Cheat engine ile oyunda çeşitli işler yapabilirsiniz biraz bilgi sahibi olmanız yeterlidir. Eğer cheat engine kullanmayı bilmiyorsanız Google ‘da biraz araştırmanızı tercih ederim. Araştırdığınızda kolay bir program olduğunu kavrayıp çeşitli hileleri oradan yapabileceksiniz.

 

Video

 

Buradan programı indirebilir veya virüstotal sonuçlarına bakabilirsiniz. konu video ve dosyaları ThehectoR’a aittir kontrol edip kullanınız video ve linkler alıntıdır yazı bize aittir.

Download | İndir

VT(Rar)
VT(1. dosya)
VT(2 & 3. dosya)
VT(4. dosya)

Metin2 Hackshield bypass

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir