Metin2 Hile

Metin2 Hile

Metin2 oyuncular ile buluştuktan sonra özellikle 2008-2010 yılları arasında büyük bir oyuncu kitlesine hitap etmeye başladı. Artık her geçen gün farklı özellikler geliyor ve oyuncu sayısı her geçen gün artıyordu. Bu oyuncuların şikayetçi olduğu bazı konular vardır. Karakterlerin oyun içinde güçlendirilmesinin zor oluşu oyuncuların canını en çok sıkan sorundu. Aynı zamanda yavaş hareket etmeleri ve diğer oyunculardan daha çok geride kalmaları oyuncuları başka olaylara sevk etti. Öncelikle oyun üzerine kurulmuş bazı hileler çıkmaya başladı. Multihack ve M2Bob gibi tüm oyuncu dünyası tarafından bilinen hileler oyuna gelmeye başladı. Metin2 hile adı altında hile grupları ortaya çıktı

Bu hileler her ne kadar “Hile” olarak adlandırılsa da Metin2 Hile aslında oyuncuların oyundan sıkılmamasını sağlayan büyük bir olay oldu. Oyun kurucuları ve Game Master’ın hedefi olmadığı zaman boyunca kolay kolay oyun dışı kalmayan oyuncular her yerde hile kullanmaya başladı. Artık hile kullanmayan bir oyuncuya rastlamak zor iken, bu hilelerin oyuncuları eşit seviyeye getirdiği de söylenebilir. Hilelerin ilk amacı ise oyuncuların rahat kasılmasını sağlamak oldu. Oyuncular bu hileler sayesinde daha hızlı koşmaya ve daha hızlı vurmaya başladı. Hilelerin özelliklerinin artması ile birlikte Game Master bu işe el koydu ve hileleri yavaş yavaş kapatmaya başladı. Peki hileler tam olarak kapandı mı? Tabii ki hayır. Her geçen gün yeni hileler yapılıyor.

metin2 hile

Metin2 Hilelerinin en önemli ve en çok oyuncuların dikkatini çekeni ise “Çekme Hilesi” oldu. Bu hile sayesinde oyuncular normalde oyunun bir eşyası olarak kullanılan Cesaret Pelerini’ni bu hile sayesinde aralıksız kullandı. Etrafta bulunan tüm slotların üzerinize gelmesini sağlayan bu eşyadan yola çıkan hile yapımcıları, Çekme Hilesi adında bir hile geliştirdi. Bu hile sayesinde oyuncular oldukları yerden birçok slotu yanına çağırarak daha kolay seviye atlamaya başladı. 7X hilesinden sonra ise oyuncuların işi daha da kolaya binmiş görünse de birçok hileye karşı önlem alındı. Ama her geçen gün yeni ve daha iyi hileler oyuncuların eline ulaşıyor.

Bu Yazımız Metin2 hile üzerine yazılmıştır. Diğer yazılarımızda görüşmek üzeri,sitemizi takipte kalmayı unutmayın..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir