Metin2 Hileleri

Metin2 Hileleri

Son 10 yılın favori oyunları arasında gösterilen Metin2, kendisine alternatif birçok oyun piyasaya sürülse de halen popülaritesini koruyor. Ülke çapında çokça oynanan oyun, daha başarılı olmak, daha kolay level atlamak ve hızlı bitirmek isteyenler için birçok hilenin de bulunduğu bir oyun. Oyuncuların birçoğu Metin2 hileleri konusunda araştırma yapmakta, birçoğu da bu hileleri uygulamaktadır. Biz de sizin için araştırdık ve oyunun sıklıkla kullanılan hilelerini belirttik.

Metin2 Hileleri Nelerdir?

Metin2 hileleri denildiğinde akla ilk gelen hilelerden birisi sürekli can hamlesi. Sınırsız cana sahip olup, düşmanlara karşı ölmeden savaşmak, oyuncuların tercih ettikleri hilelerin başında geliyor. Elbette tahmin edebileceğiniz üzere, oyun bir yazılım olduğundan geliştirilmeye de açık. Yazılımcılar tarafından sürekli güncellenen ve aradaki boşlukların kapatıldığı can hileleri, sürekli olarak değişiyor.

Düşmana uzaktan vurarak xp puanı kazanma hilesi de oyuncuların sıklıkla araştırdığı konuların başında geliyor. İnternette birçok sosyal paylaşım sitesinde bulunan bu hileyi, bilgisayarınıza kurarak, rakibe uzaktan saldırma, HP ya da sihir puanı yükseltme gibi hileleri deneyebilirsiniz. Otomatik pot basma hilesi, düşmana karşı saldırıya geçtiğinizde size yardımcı olabilecek hilelerin başında yer alabilmektedir.

Karakter Efsun Hileleri

Metin2 karakter hilesi, karakterini daha güçlü kılmak ve düşmana karşı daha aktif mücadele etmek isteyenlerin tercih ettiği hile çeşitleridir. Basit bir kod ile, karakterinizi daha güçlü hale getirebilirsiniz. Oyun içerisinde tercih edebileceğiniz 4 farklı karakterin dizilimlerini değiştirebilir, onları daha güçlü yapabilirsiniz.

Karakterlerin sahibi olduğu efsunlar, yani sihirler, düşmanı etkisiz kılmak ve onu öldürmek içindir. Düşman öldüğünde tarafınıza verilen XP puanı, görevleri tamamlamanıza ve en önemlisi de level atlamanıza yardımcı olmaktadır. Ölmeden seviye bitirmek isteyen kullanıcıların, karakterlerinde seçmiş oldukları efsunlar, belirli zaman dilimlerinde yapılmaktadır. Ancak çeşitli hileler ve yazılmış botlarla, art arda efsun atmak ve düşmanı öldürmek mümkündür. Metin2 hilesi araştıranlar için efsun hilesi önerilen ve birçok oyuncunun da tercih ettiği bir yoldur.

metin2 hileleri

Çeşitli RAR dosyaları halinde yazılmış olan botları bilgisayarınıza indirerek kurabilir, oyun içinde uygulayabilirsiniz. İnternette bununla ilgili birçok video da bulunmaktadır.

 

Bazı Hile İsimleri

  • 7X
  • Oto çekme mob hack
  • Dc hilesi
  • Ddos hilesi
  • Okey hilesi
  • Ticaret Hilesi
  • Oto kasma hilesi
  • Tek atma hilesi

Gibi bazı hileler mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir