Metin2 pvp reklamları

Metin2 Pvp Reklamları

Bildiğiniz üzeri her gün yeni bir Metin2 pvp server açılıyor ve Metin2 pvp reklamları çok önemli pvp serveriniz user görsün istiyorsanız. Bu tarz reklamlar sağlamalısınız genelde pvp açılmadan 1 ay gibi süreler kala bu reklamlar yapılıyor ve facebook sayfalarına oyuncular ve loncalar toplanıyor. Bu derece önemli olan Metin2 pvp reklamları iyi bir yere verildiğinde gerçekten de oyuncular oyununuza akın ediyorlar. Ciddi bir artış söz konusu oluyor.

Tabiki Metin2 pvp reklamları bu çeşit bir yoğunluk sağladığı için ücretlerde buna göre oluyor , sizleri şaşırtacak ücretler dönüyor bu işlerde , bu çeşitli ücretler ise sitenin günlük , aylık , haftalık aldığı ziyaretçiye ve konularına göre değişiyor ilgili bir alanda ise bu ücretler artıyor inanılmaz fiyatlara ulaşıyor. Peki bu ücreti Metin2 Pvp reklamları veren pvp sahipleri nasıl geri kazanıyorlar ? Bunun cevabı şu şekildedir , çoğu pvp de olduğu gibi bir nesne market olması durumunda pvp bir süre sonra bu marketi aktif ediyor. Edit satmasalar da oyunda gerekli olan ve sizi erken güçlendiren , zenginleştiren bir çeşit itemler , yetenekler ,vs satılmakta olup bu şekilde verdikleri reklam ücretlerinin fazlasını bile kazanabilmektedirler.

Bu kadar bu konuya değindik ama bu uçuk ücretler ne kadar derseniz Metin2 Pvp reklamları belirttiğim gibi siteye göre farklılık göstermektedir. İçinde metin2 sektörünüde barındıran bir epin satış sitesini ele alırsak  6 – 7 çeşit reklam şekli olan bu sitede En yüksek ücret ve sadece haftalık olarak 2000 TL ‘dir bu ücret ayda sadece bir reklam çeşitinden 8000 TL gibi bir para yapar düz hesaba vurursak. Ve bu sadece 1 reklam çeşiti size 6 – 7 tane opsiyon var demiştim. En ucuz haftalık reklam rakamı ise 200 TL dir.  Sektörde bu şekilde ciddi kazanç yapanlar mevcut. Bir diğer örnek ile kendi sitemizi ele alırsak Metin2 Rehber  Aylık 50 TL gibi bir rakamla reklam verebilmekte siniz.  Aradaki fiyat farkı sizce de komik değil mi ?

Bu konumuzda sizlere Metin2 Pvp reklamlar hakkında bilinmeyenleri ve işlerin nasıl döndüğünü açıklamaya çalıştım istediğiniz , bilmediğiniz , merak ettikleriniz şeyler var ise yorum olarak belirtin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir