Metin2 Pvp server

Metin2 Pvp Server

 

Metin2 PvP server, kişisel serverlar olarak isimlendirilebilmektedir. Bildiğiniz gibi, oyun ortak bir tarayıcıdan yönlendirilmekte ve böylece pek çok kullanıcının bulunduğu bir ortam yaratmaktadır. Oyunu kişisel ve sınırlı sayıda oyuncunun bulunmak istediği bir serverda oynamak isteyenler, PvP server seçeneğini kullanmaktadır. Metin2 oyununun geçmiş dönemlerde önemli belgelerini çaldırması ve gizliliğini koruyamaması sebebi ile kişisel servis sağlayıcılar ile oyunlar ön plana çıkmış, günümüzde pek çok kişinin tercihi de burada oynamak olmuştur.

PvP Server Nasıl Açılır?

Metin2 PvP server açmak, iki şekilde gerçekleşmektedir. Bunlardan ilki, sosyal medya ya da çeşitli internet sitelerinde görebileceğiniz; kendi sunucusunu almış ve kendi oyununu kurmuş olan kişilerin ekibine katılmaktır. Hali hazırda Hosting alıp ayar yapmak istemeyen kişilerin favorileri arasında bu yöntem bulunmaktadır. Bu sebepten ötürü kendi serverı olan pek çok kişi internet sitesinde kendi ekibinin tanıtım ve reklamını yapmaktadır. Siz de burada bulunan kişisel serverlardan herhangi bir tanesine katılabilir, burada level atlayarak oyunu bitirebilirsiniz. Burada oyunların zorluk seviyelerini görebilir, ona göre katılma talebinde bulunabilirsiniz.

İkinci adım ise, tahmin edilebileceği üzere kendi serverınızı açıp, dışarıdan oyuncuları buraya çekmek. PvP Server açmak isteyen kişiler kendi sunucuları ve İP numaraları üzerinden yeni bir oyun kurabilirler. İşlemin maliyeti 1000 lirayı bulabilmekle beraber, server oluşturabilmek için gerekli şartları sağlayabilmek de oldukça zordur.

metin2 pvp server

Hazır PvP Almak

PvP Serverlar, son zamanlarda oldukça popüler olduklarından dolayı birçok bilişim firmaları yeni serverlar açmakta ve hazırlamış oldukları sunucuları doğrudan kişilere satmaktadır. Kendi sunucunuzu yaratmanızdan çok daha kolay ve ucuz olan bu yöntem, gizliliğe önem veren ve yalnızca belirli kişilerle oynamak isteyenler için idealdir.

Aynı zamanda sunucunuzun, yani oyunun zorluğunu belirleyebilmeniz de kişisel bir sunucuda oynamanın en büyük avantajları arasında yer almaktadır. Nesnelerinizi güçlendirirken, daha az kaybettiğiniz, çoğu zaman aradığınız kıymetli taşları çok daha erken bulabildiğiniz PvP’ler oldukça avantajlıdır. Metin2 oynamayı sevenlerdenseniz ve kendi sunucunuz’da oynamak istiyorsanız, siz de hazır PvP almayı tercih edebilirsiniz. İnternette de birçok sunucunun satışı yapılmaktadır.

Kendim bizzat bir kaç defa pvp server kiralamışlığım vardır.

Metin2 pvp serverler ile ilgili olan makalenin sonuna gelmiş bulunmaktayız yeni makaleler ile sizlerle’yiz

metin2rehber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir