Metin2 Pvp Serverler

Metin2 Pvp Serverler

Yıllardır Metin2 oyuncuları Gameforge yapımı olan oyunda zaman geçirmektedir. Ama oyun bir zaman sonra artık eski çekiciliğini kaybetmeye başladı ve bu yüzden Metin2 Pvp Serverler açılmaya başladı. Oyuncu odaklı olan bu sunucuların asıl amacı ise oyunculara daha güzel, daha kolay ve daha istedikleri şekilde bir oyun keyfi sunmak. En başta sadece birkaç sunucu ile idare eden oyuncuların karşısına zamanla daha çok alternatif çıkmaya başladı. Normal Türkiye sunucusunda bulamadıkları birçok özellikleri Pvp sunucularında yakalayan oyuncular artık yavaş yavaş Türkiye sunucusundan uzaklaşarak Pvp sunucularına akın etmeye başladı. Özellikle daha hızlı kasılma ve daha çabuk eşya geliştirme yöntemlerinden dolayı oyuncuların daha çok dikkatini çeken Pvp sunucuları kuruldu.

Uzun zamandır oyunculara hizmet veren Metin2 Pvp Serverler halen oyunculara hizmet veriyor. Her geçen gün yeni serverler açılıyor ve oyuncular akın akın bu serverlere gidiyor. Uzun zamandır yer alan Pvp sunucularının olduğu gibi ömrü 1 ayı geçemeyen sunucularda mevcut. Yeteri kadar oyuncu sayısını yakalayamayınca pes eden sunucuların yerini yeni sunucular alıyor. Fakat bazı sunucular yıllardır halen oyunculara hizmet vermekte. Türkiye sunucusu kadar oyuncu toplamayı başarmış olan sunucular oyuncuları ile uzun senelere gitmeyi düşünüyor. Bir Pvp sunucusuna sahip olmak için ise Hamachi ve Host olarak iki farklı yöntem kullanılıyor. Hamachi olan sunucuların oyunculara ulaştırılması daha çok zor olduğu gibi Host olan sunucuların insanlara ulaştırılması çok daha kolay. Host veren sunucuların aynı şekilde sunucunun reklamını yapması ile birlikte oyuncu sayısı çok kısa sürede artıyor. Her geçen gün kendini geliştiren Hosting firmalarının güvenilir olanları gibi tabii ki de güvenilir olmayanları da bulunuyor.

Bu yüzden Metin2 Pvp Serverler oyuncuları kendi sunucularında ve Türkiye sunucusunda oynamak yerine başka oyuncuların kurduğu ve daha kaliteli sunuculara gidiyor. Bu sunucuların en çekici olan noktaları ise daha hızlı bir şekilde seviye atlama ve en önemlisi normal Türkiye sunucusunda para ile alınan eşyaların bu sunucularda bedavaya alınması.

Bugün ki Makalemiz Bu şekilde idi başka ne konularda yazmamızı isterseniz yorumlarda belirtiniz.

Metin2 pvp serverler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir