Metin2 Razador Efsunları

Metin2 Razador Efsunları nelerdir ? Hangi efsunlar razador kesmemizi kolaylaştırır bu yazıda bu konulardan bahsedeceğiz. Kırmızı ejderha kulesi , Razadör yada Razador olarak bilinen bu boss genel bilinen şekliyle razador sandığından çıkan itemler ise , razador yumurtası , kin kılıcı , zehir kılıcı vs tarzında itemler olacaktır. Tabiki bu büyük ve güçlü boss’u kesmek oldukça uğraştırır ve razadora girebilmek için bazı şartlar vardır.

Metin2 razador efsunları nın yanı sıra en az 100 level olmak , Ateşe karşı dayanıklılık efsunu olması şartı , 1 saat süre ile giriş yapılabilir. Yani bu Razadorun kilit noktası ateşe karşı dayanıklılık efsunudur. Peki bu ateşe karşı dayanıklılık efsunu hangi itemlere gelir derseniz. Serverdan servere değişmeler olabilir fakat bazı yerlerde yazan duruma göre Zırh – Bilezik – Kask itemlerine gelmektedir. Ve ekstra olarakta bilindiği gibi Tahta kolye iteminin +9 şeklinde %10 ateşe karşı dayanıklılık mevcuttur. Kendi özelliği olarak mevcut olan bu tahta kolye razador için tercih edilen itemler arasındadır.

metin2 razador efsunları

Metin2 razador efsunları yazımızda bahsettiğim anahtar efsun ateştir razador genel olarak ateş vurduğu için dayanıklılık yapıldığında size vurması ciddi derecede düşer az hasar yersiniz ve elinizde mümkünse 40 – 50+ ortalaması olan bir zehir kullanmanız yararınıza olacaktır daha hızlı kesmenizi sağlayacak olan oyunun güçlü silahlarından zehir kılıcı ve kin kılıcı iyi olacaktır.

Unutmamak gereken bir diğer nokta ise razadoru kesmeye başladığınızda zehir vs yediğinde bir den ateş savunmanıza rağmen ciddi hasarlar çıkartabilir canı azaldıkça bu hasarlar artabilir ona göre hazırlıklı olmanızı tavsiye ederim. Genel olarak bu razadör kesmek için kullanılan karakter büyülü silah sura oluyor. Boss kesenlerin tercihleri bu yönde olmakta bu bilgide belki size yararlı olabilir.

Zırh ve diğer itemlere gelirsek yukarıda belirttiğim gibi ateş savunması diziyoruz ve diğer bir önemli olan nokta ise madenlerini basıyoruz tahta kolyeye fosil tahta madeni basıp ateş savunma özelliğini arttırmamız gibi madenleri itemlere basmak size avantaj sağlayacaktır basılan bu itemler ise küpeye – kolyeye ve bileziğe basılmaktadırlar.

Bu yazımızda Metin2 razador efsunları hakıında bilgi paylaşımında bulundum umarım yararlı olmuştur metin2 rehber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir