Metin2 Sürgün Efsunları

Metin2 Sürgün Efsunları

Metin2 Sürgün Efsunları nelerdir ? Bu yazımızda bunlara değineceğiz ilk önce Elimizde 70 ve  75 Silahları olması tercih edilir Zehir kılıcı , Orkide Çan , Şeytan Kanadı Çakram , Çakır Kuşu veya  Diken Pençe İtemleri tercih edilir. Tabiki biz savaşçı olduğumuzu düşünürsek +9 Zehir kılıcı ve mutlaka bu zehir kılıcı’nın ortalaması 35 , 40 + olmalı , tabi daha az da olabilir ne kadar çok okadar iyidir.

Metin2 Sürgün Efsunları

Zehir kılıcı taşları da öldürücü darbe + canavar + kavrama bu taşları eklerseniz iyi sonuç alırsınız. bu şekilde Metin2 Sürgün efsunları yazımızda size yardımcı olmuş olur.

 

Zırhlar hakkında konuşursak tabi ki de en iyi ihtimaliniz olan Çelik +9 veya Mavi çelik vs. serverda en iyi kullanabildiğiniz şey olmalıdır. Ve gelelim sürgünde kasılmalık efsunlar kısmına olmaz ise olmaz MAX HP ile başlıyoruz ve ardından Oka karşı dayanıklılık , Şimşeğe karşı dayanıklılık , Saldırı değeri ve son olarakta hasarın  HP taradın dan emilmesi efsunu getirilmelidir.

 

Evet gelelim kasklara Tercihen 60 level kaskı olmalıdır efsunlarıda gelirsek ( Saldırı hızı + HP üretimi + Zehirleme şansı + Oklardan korunma + Şimşeğe karşı dayanıklılık )

Kalkan olarak takabilceğiniz en üst düzey kalkan olmalı efsunlarıda sersemlik , güç , şeytan , blok , yansıtma şeklindedir )

Not: En önemli efsunlar dan birisi Şimşeğe karşı dayanıklılıktır. Bazı serverlar da bulunmaz ( PvP ) Fakat bu efsun sürgün mağrası için oldukça önemli bir efsundur aldığınız hasarı minimuma çeker bu efsunun geldiği itemler ise şöyledir : Zırh , Bilezik , Kask bu 3 iteme getirerek aldığınız hasarı minimuma indirirsiniz.

 

metin2 sürgün efsunları hakkındaki yazımızda belkide bilmediklerinizi öğrendiniz emin olun bu efsunlar çok işinize yarayacak deneyip görebilirsiniz ve yorumlarda sonuçları yazabilirsiniz.

 

 

 

Metin2 Sürgün Efsunları” için bir yorum

  • Aralık 14, 2018 tarihinde, saat 12:14 pm
    Permalink

    Metin2 sürgün efsunları

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir