Metin2 Sürgün Efsunları

Metin2 Sürgün Efsunları

Metin2 Sürgün Efsunları nelerdir ? Bu yazımızda bunlara değineceğiz ilk önce Elimizde 70 ve  75 Silahları olması tercih edilir Zehir kılıcı , Orkide Çan , Şeytan Kanadı Çakram , Çakır Kuşu veya  Diken Pençe İtemleri tercih edilir. Tabiki biz savaşçı olduğumuzu düşünürsek +9 Zehir kılıcı ve mutlaka bu zehir kılıcı’nın ortalaması 35 , 40 + olmalı , tabi daha az da olabilir ne kadar çok okadar iyidir.

Metin2 Sürgün Efsunları

Zehir kılıcı taşları da öldürücü darbe + canavar + kavrama bu taşları eklerseniz iyi sonuç alırsınız. bu şekilde Metin2 Sürgün efsunları yazımızda size yardımcı olmuş olur.

 

Zırhlar hakkında konuşursak tabi ki de en iyi ihtimaliniz olan Çelik +9 veya Mavi çelik vs. serverda en iyi kullanabildiğiniz şey olmalıdır. Ve gelelim sürgünde kasılmalık efsunlar kısmına olmaz ise olmaz MAX HP ile başlıyoruz ve ardından Oka karşı dayanıklılık , Şimşeğe karşı dayanıklılık , Saldırı değeri ve son olarakta hasarın  HP taradın dan emilmesi efsunu getirilmelidir.

 

Evet gelelim kasklara Tercihen 60 level kaskı olmalıdır efsunlarıda gelirsek ( Saldırı hızı + HP üretimi + Zehirleme şansı + Oklardan korunma + Şimşeğe karşı dayanıklılık )

Kalkan olarak takabilceğiniz en üst düzey kalkan olmalı efsunlarıda sersemlik , güç , şeytan , blok , yansıtma şeklindedir )

Not: En önemli efsunlar dan birisi Şimşeğe karşı dayanıklılıktır. Bazı serverlar da bulunmaz ( PvP ) Fakat bu efsun sürgün mağrası için oldukça önemli bir efsundur aldığınız hasarı minimuma çeker bu efsunun geldiği itemler ise şöyledir : Zırh , Bilezik , Kask bu 3 iteme getirerek aldığınız hasarı minimuma indirirsiniz.

 

metin2 sürgün efsunları hakkındaki yazımızda belkide bilmediklerinizi öğrendiniz emin olun bu efsunlar çok işinize yarayacak deneyip görebilirsiniz ve yorumlarda sonuçları yazabilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir