Metin2 Ticaret Hilesi

Metin2 Ticaret Hilesi

Metin2 Ticaret Hilesi Nedir ? Bu makalede bu konu üzerinden gideceğiz. Metin2 Ticaret Hilesi denilince aklınıza ne geliyor ? Genel olarak herkesin de bildiği ve düşündüğü seçenek ticarete konulan itemin istemsizce hile sayesinde kabul edilmiş gibi itemin hileciye geçme halidir. Bu konu üstünde youtube ve google platformlarında pek çok konu ve video mevcuttur. Bu ticaret hilesine ben oynarken hiç rastlamadım fakat pek çok video gördüm bu konu ile ilgili bir aralar pvpler de geçen bir ticaret hilesinden bahsediliyordu. Şuan bile Metin2 Ticaret Hilesi aramaları sürmekte herkes hunharca aramalara devam etmekte bir ticaret hilesi çıksa da şu serverların kralı olsam veya bunu nakite çevirsem elime para geçse derdinde bir kısımda Developer yani hile üreticileri , kodlayıcılar bu ticaret hilesi ve çeşitli hileler üstünde uğraşan kişilerdir. Bu kişilerinde bazı hileleri nakit karşılıgında üyelik sistemiyle sattıkları bilinmekte fakat paralı hile denilince piyasa çok sahtekar bulunmaktadır , bu konuda dikkatli olmak ve hile kullanmamak en iyisidir. İlla denemek istiyorsanız da ücretsiz ve sağlam virüs bulundurmayan hile paylaşan bir kaç siteden yararlanmanız sizin için iyi olacaktır.

 

metin2 ticaret hilesi

 

Yukarıdaki görselde gördüğünüz gibi Metin2 ticaret hilesi karşıdakini kabul ettirip tek tuşla itemi almanıza yarayan hile , yöntemdir.

Bu ticaret hilesini satan kişiler var ve gerçek olduğuna pek inanmıyorum para ile satanlara kanmayın ve düzgün bir oyun oynama devam edin. Elinizdeki hesaplardan da olmak istemezsiniz. Bu dosyalar keylogger / Rat içermekte oluyor ( Genelde Youtube ) videolar ve indirme linkleri olan hileler bu şekildedir.

Metin2 Rehber Bizi Takipte Kalın bilgi edinin…

2018 – 2019 – 2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir