Metin2 Yang

Metin2 Yang

Metin 2 oyuncuları oyuna girdikleri ilk andan itibaren hep bir ihtişam için yarışmaya başlarlar. En büyük amaçları ise karakterlerini geliştirip diğer oyuncuları ezmektir. Bunun için ise iyi bir donanım gerekmektedir. Silah ve zırh bakımından kaliteli bir donanıma sahip olan savaşçılar her zaman rakiplerini ezerler. Arada ki seviye farkını umursamadan güzel eşyaları ile kendinden yüksek seviyeleri yıkan savaşçılar bile görülmüştür. Peki tüm bu donanım için en başta gerekli olan nedir. Ya sabah akşam bu donanıma sahip olmak için oyuncular harita harita gezinecektir. Ya da Metin 2 oyununun para birimi olan Metin2 Yang‘dan bol miktarda elinde bulunduracaktır. Bunun için ise iyi bir ticari zekaya sahip olmak gerekmektedir. İyi bir para kazanma yetisi olan kişi bu oyunda da rahat edecek demektir.

metin2 yang

Şimdiye kadar birçok hilesi yapıldığı söylenmiş olsa da Metin2 Yang için şimdiye kadar çalışan bir hile yapıldığı görülmemiştir. Genellikle Metin2 Yang hilelerini farklı amaçla kullanan kullanıcılar mevcuttur. Ama bazı hilelerin çalıştığı da söylentiler arasındadır. Bundan sonra da kaliteli bir hilenin çıkıp çıkmayacağı bilinmediği için yang kazanmanın artık tek bir yolu kalmıştır. İyi bir ticaret. Kimi oyuncular bu ticareti mantıklı bir şekilde yapmak yerine tüm eşyalarını ucuzdan diğer oyunculara satarak yang kazanmayı hedeflemektedir. Ama bazı oyuncular onların gittiği yoldan gitmeyerek tam tersine eşyalarını daha pahalıya satmaktadır. Sabırsız davranan kişilerin aksine daha fazla yang kazanmakta olan bu tür kişiler gerçekten de oynadıkları sunucularda her zaman farklı bir yer edinmiştir.

Diğer oyuncularda eğer yang kazanmak istiyorsa ticari konuda kendisini geliştirmelidir. Metin2 oyuncularının en çok yang kazandığı eşyalar ise Beceri Kitaplarıdır. Her karakterin farklı olarak kullandığı bu kitapları elde etmek için metin taşlarını ortadan kaldırmak gerekmektedir. Devamlı metin taşları ile uğraşan oyuncular ise bu beceri kitaplarından ellerinde fazla sayıda bulundurmaktadır. Sattıkları kitaplar karşılığında ise bol yang kazanmaktadırlar.

Metin2 yang satışı yapan siteler mevcuttur ve sayıları bi hayli fazladır. Bu çeşitlede yang satın alabilmekte siniz.

Sitemizde bu şekilde paylaşımlarda olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir