Metin2 Yeni Server Destan Açıldı

Metin2 yeni server destan açıldı

Metin2 Gameforge tarafından 22 Haziran 2018 tarihinde açılan yeni server destan sizlerle. Çoğu kişi ve loncaların’da beklediği o an gerçekleşti ve yeni server açıldı yaz ortasında açılan bu server bekleyenleri tarafından akına uğradı. açıldığı ve ertesi gün online sayıları arttı , metin2 piyasasını alt üst eden yeni server destan diğer serverlarda yang fiyatının düşmesine ve destanda artmasına sebep oldu. Oyuncular diğer serverları bırakıp bu son serverda oynamaya başladı bile.

yeni server destan

Sizde yerinizi alıp başlayabilirsiniz fakat An itibariyle server 1. olan PROWLERs nickli oyuncudur kendisi 107 level’dir ve savaşçı karakterini tercih etmiş ve durmadan level kasmaktadır. Yeni serverin en yüksek leveli ünvanına sahiptir. Ninjaların 1.si ise Frankly71 Nickli oyuncudur , 92 level’dir. Ve Yine güçlü bir karakter ile devam ediyoruz , Poseidon isimli oyuncu Destan Sura 1. leveli ise 98 dir. Lycan 1. XLord 102 level ve Şaman 1.si 94 level ile YuukiAsunA isimli oyuncular şeklinde bu yeni server destan sıralamasında yer almıştır.

Destan piyasası

Mevcut haliyle sıralamalar bu şekildedir , Şu an bile kasmaya devam eden anlık oyuncu sayısı yüksektir. Onun dışında piyasaya gelirsek ejderha taşı parçası 10 K gibi bir fiyat gösterirken Değerli taş parçası 100k civarıdır. Tabi ki bu piyasa değişime uğrayacak zamanla şimdilik bayağı bir zorluk çekebilirsiniz. Slotlar da yer bulmak gerçekten bir sorun server’in en eğlenceli anları bu zamanlar fakat görev ve slot konusunda sıkıntı çekebilirsiniz. Bir bilgisayarda açılan 4+ okcular ile slot savaşları devam ediyordur tahminimce.

Metin2 Destan Event Takvimi

yeni server destan

Event listesi sizlerle paylaşılmış olup eventleri takipte kalıp yararlanabilirsiniz arkadaşlar kesinlikle soru ve sorunlarınızı makale altına yazıp yardım isteyebilirsiniz. Paylaşmamızı istediğiniz şeyleri belirtin yardımcı olalım.

Metin2 Tr Hileleri

Çoğu kişinin beklediği hemen level kasayım , para kasayım , kolay ve yasak yöntemlerden birisi olan metin2 hile yöntemidir. Güncelleme’den sonra hilelere akın akın saldıracak bir grup kolaycı , hileci oyuncular beklemektedir. Sitemizi Takip ederek Yakında yüklenecek olan Hileler , Programlar ve Bug’lardan yararlanabilirsiniz.

Yeni Server Destan ‘a Hoşgeldiniz Makalemizi okduğunuz için teşekkürler..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir