Metin2Rehber.com Açılmıştır

Metin2 Rehber

Metin2 Rehber

Hoşgeldiniz. Neler paylaşacağız ? ; Kategoriler de belirtilen gibi Metin2 karakter rehberleri , Metin2 rehber , gm kodları , pvp serverler , 2018 server filesler , metin2 pvp web panelleri , metin2 hileleri ve bugları , kısacası metin2’yi kapsayan her şey diyebiliriz. En hızlı ve en güncel bilgileri sizlere aktarmak birinci amacımız yeni nesil vslik statü ve efsunları kolay para kasma yöntemleri de dahil sizlerle olacak bir süre sonra da isteğe göre olarak sorunlar sayfası gelecek. Bu sayfaya m2 hakkında herhangi bir sorununuz hata , bug vs çeşitli şeyler olabilir anında ekip tarafından cevaplanacaktır oyuncuların mağduriyetini sıfıra indirmek üzeri düşünülen bir projedir. Bunun dışında Herhangi pvp serverler den birinde çekilişler yapılıp kazanan kişilere yang olarak ödüller verilecektir. Yani kısacası üst düzey bir metin2 rehber sitesi , sosyal medya hesaplarımızı takip etmenizi istiyorum çekilişler oradan da açıklanacaktır. Takipte Kalın.

 

  • Metin2’nin kurucusu  Koreli olan Webzen Ymir Games şirketidir. yıl içinde çok hızlı gelişim gösteren oyun Kore ve Çin’de verdiği bir yıllık hizmetten sonra Gameforge adlı şirket tarafından satın alındı ve Almanya’da yayınlanan beta ile Avrupa ya Girdi.
  • Metin2 Pvp serverler ile nasıl tanıştım? Metin35 isimli yabancı uyruklu çin yada kore olması gerek tabi tr de oynamayı seviyoruz ozamanlar zor kasılıyor 60 65 isen kralsın ilk defa bi pvp gördük girdik tr ye göre biraz rahattı ve bu zamandan beri çok şey değişti , gelişti türkiye de metin2 pvp serverler açılmaya başlandı.

Metin2rehber.com

Ekibi

 

Metin2Rehber.com Açılmıştır” için 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir