Ruya2 Hile Yeni Tüm pvplerde aktif 6.10.2018

Rüya2 Hile

Bir çok kişinin beklediği özellikle rüya2 oyuncularının anlık 16.000 kişinin beklediği o hile artık geldi. Tüm pvp serverlerde geçerli olan Otomatik level ve para kasma yöntemi sizlerle, Rüya2 hile ‘nin özelliği aslında bir hile programı olmaması rüya2 oynayanlar bilir 75+ levele kadar otomatik space tuşuna basıp bug yapamazsınız yani Alt+Tab yaptığınız anda karakteriniz vurmayı keser. Bu programla bunun önüne geçerek karakterinizi otomatik kasmaya bırakıyorsunuz rüya2 para kasma yöntemi olarak da sayılabilir level ve para otomatik olarak kasıyorsunuz fakat serverda önlemler olduğu için rüya2 hile programını arada bir kontrol etmenizde fayda var bot engelleyici bir süre sonra devreye vuruyor ve size ekranda çıkan karakteri girmenizi söylüyor girmezseniz bir süre sonra oyundan atmaktadır.

rüya2 hile

Rüya2 hile Kısacası arada bir kontrolünü yaparak hem para hem level hemde item kasabilmektesiniz. Kısaca rüya2 hile size belli tuşlara (pelerin ve space) hızlı şekilde siz tuşa basmışsınız gibi spam yaparak komutları oyuna göndermekte ve bu hile anlaşılmamaktadır sanki elle kasıyorsunuz gibi bu yüzden bilinen kesin bir ban riski yoktur. Yukarıda bahsettiğim gibi arada bir kontrol etmeniz size olanak sağlar.

Rüya2 Hile Yükleme ve Kullanım

İndirdiğiniz dosyayı masaüstüne çıkartarak yüklüyorsunuz ve ardından yükleme bitince açıp aşşağıdaki videoda olduğu gibi ayarları yapıyorsunuz SHİFT+F1 tuşu ile komutlarınız aktif olmakta , SHİFT+F2 tuşu ile program durmaktadır.

Hile’nin Özellikleri

 • Level kasma
 • Yang Kasma
 • Ban riski yok
 • Pratik
 • Hile bile sayılmaması ( Program )
 • Zaman tasarrufu

 

Videolu anlatım

 

HİLEYİ BURADAN İNDİR

metin2 pvp hile

 

Rüya2 sunucusu hakkında bir yorum yaparsak ilk gün ciddi bir yoğunluk oldu bugün ise sunucunun 2.günü ve 16.000 gibi anlık bir online yakalayan server istediği ilgiyi topladı tabiki turkmmo ve itemci sitelerine verdiği reklamların önemi büyük yüklü miktarda paralar vererek istediği oyuncu kitlesini elinde tutmayı başardı tabi bazı sorunlardan ötürü dün gece 3 – 4 gibi sunucu bir bakıma sokuldu ve server 1.si 80 leveldi o sıralarda 6.10.2018 öğleninde server birincisi 87 leveldi ve git gide artmaya devam ediyor bakalım kim birinci olacak ? Rekabet devam ediyor.

Bu ve dahası için bizi takip etmeyi unutmayın..

rüya2 hile


Metin2 Rehber


 

Ruya2 Hile Yeni Tüm pvplerde aktif 6.10.2018” için 5 yorum

 • Ekim 9, 2018 tarihinde, saat 10:23 pm
  Permalink

  Dosyalarınıza virüs bulaştırmak isteyen hemen yüklesin.

  Yanıtla
  • Ekim 10, 2018 tarihinde, saat 12:01 am
   Permalink

   Kesinlikle sıkıntı yoktur kendim bizzat kullanıyorum ve problem yaşamadım yaşayan olursa alta yazabilir arkadaşlar altını çizmek gerekirse bu bir makro tarzı programdır.

   Yanıtla
 • Ekim 15, 2018 tarihinde, saat 3:31 pm
  Permalink

  Baya faydalı kullanıyorum adamsın

  Yanıtla
 • Ekim 15, 2018 tarihinde, saat 3:39 pm
  Permalink

  RÜYA 2 DEN GELİYORUM ÇALIŞIYOR

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir