Rüya2 Tanıtım

Rüya2 Metin2 serveri’nin tanıtımına hoş geldiniz. Rüya 2 Nasıl bir Server ? Diye soranlar için kısa bir özet olarak Gördüğünüz tüm emek serverlerini unutturup daha zor bir server ile karşınıza çıkan rüya2 pvp serveri sizleri gerçekten zorlayacak ve açıkcası benim bile bir süredir beklediğim bir server olmasına rağmen gözüm korkmadı değil. Ne kulede ruh taşı kasma , Catacomb zehirsiz petsiz ve kemersiz kesilmeyeceği gibi yorumlar var facebook sayfalarında bu yorumlar beni biraz etkiledi bu kadar zor bir pvp bir hayli vakit alır evet ben metin2 tr serverine benzetiyorum tabi tr den daha kolay olacaktır.

ruya2

Rüya 2

Turkmmo ve itemci gibi çeşitli yerlere reklam veren rüya2 serveri ilk açılışında büyük bir online rakam elde etmeyi planlıyor ! ciddi miktarda para harcanmış bir proje oyun açılış esnasında çok kişi tarafından anlık girişe maruz kalacak kasma , çökme gibi problemler yaşanabilir. Files da bir sıkıntı çıkması durumunda onca reklam ve emeklerinin boşa gitme ihtimali var metin2 pvp için en önemli saatler ilk saatlerdir. Problem çıkması durumunda sunucuya reset , bakım tarzında olaylar olduğunda userler sinirlenip en azından bir kısmı oyunu bırakabilir bunun olmaması için sorunsuz bir pvp server olmalı ki oyuncuları elinde tutabilsin

Bunun haricinde oyun içi marketin 2 – 3 gün içinde aktif olması bekleniyor bazı oyuncular direkt olarak markete abanarak hızlı ilerlemek istiyor tabi ki olacak durumlar bas parayı al zevki tarzıyla oynayanları ileride göreceğiz bir bakmışsınız adamlar 90 – 120 ve full bu oyunculara dikkat edin..

Rüya2 Wiki 

rüya2 wiki

Oyuna ilk başladığınızda karşınıza efsunlu 1 level klasik itemleri gelmekte olup 1 günlük de süreli nesneler gelmektedir bu 1 günlük size canavarlara karşı güçlü , exp , saldırı değeri gibi özellikler verecek fakat unutmayın 1 gün sonunda bu özellikler bitmektedir o yüzden iyi değerlendirin derim. 4 ana karakter ile oynayabilirsiniz lycan yoktur.

ruya2 tanitim

Başlangıç itemleri

Bu wiki sayfasından bosslar,itemler,metinler ve dahasına bakabilirsiniz. Rüya 2 hakkında ilgi olursa başka yazılarda gelebilir. Örneğin para kasma yöntemleri video yada yazı şeklinde seriler gelebilir. Bizi takipte kalın ve Rüya2 metin2 serverine gitmek için Google arama motoruna yazdığınızda sayfaları çıkmaktadır. Siteyle anlaşamadığım için link koymadım fakat google amcanıza sorduğunuzda size yardımcı olacaktır 🙂 Oyun içi bana ulaşmak için buraya yorum bırakabilirsiniz veya sitedeki iletişim sayfasından mail atarak ulaşabilirsiniz iyi oyunlar dilerim..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir